KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13196140
nr 1319 6140
Hans Bendix
(1898-1984)
Oljemålning, Hans Bendix (1898-1984), "Paris". Signerad. Olja på duk, 46x37cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 13 april 2020
kl 20:34:31
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)